Свідомі громадяни і бізнес – запорука життєдіяльності громади

23.01.2024 15:43

Внаслідок внесених змін до Податкового кодексу України, у 2023 році власники або користувачі земельних ділянок мають новий податковий обов'язок - мінімальне податкове зобов'язання (МПЗ). Це стосується осіб, які володіють чи користуються земельними ділянками, що віднесені до сільськогосподарських угідь.

МПЗ – це мінімальна сума податкового зобов'язання за користування та володіння земельними ділянками, обчислена відповідно до Податкового кодексу України. З метою поповнення місцевого бюджету, Покровська МВА акцентує на необхідності своєчасної сплати МПЗ. Адже сплативши податки, фермери допомагають забезпечити наповнення бюджету, як передумови нормального функціонування комунальної та соціальної сфери громади, виконання соціальних програм.

Начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк відзначив громадянську свідомість у цьому питанні та висловив окрему подяку аграріям за їхню участь у житті громади:

- Гришинський старостинський округ:

ФГ «Володимир і К», ФОП Булавін М.О., ФГ "Партнер", АФ «Ковалиха»;

- Срібненський старостинський округ:

ФГ «Перспектива», ФГ «Злагода», ДСГП «ІННКО»»Ясенове»;

- Новотроїцький старостинський округ:

ФГ «Новотроїцьке ЛТД», ФГ «Кроха», ФГ «Владимирське», ФОП Марина Г.Й.;

- Новоєлизаветівський старостинський округ:

ФГ «Злагода».

Очільник громади наголосив, що їхня праця і соціальна відповідальність є ключовими факторами забезпечення добробуту для всіх покровчан: «Звертаюсь до всіх власників та користувачів земельних ділянок проявити громадську свідомість та активно долучитися до сплати МПЗ для забезпечення життєдіяльності Покровської громади».