• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Розгортання мобільних клінік та транспортування пацієнтів: Покровська МВА продовжує співпрацювати з «Лікарями без кордонів»

eye

295

24.01.2024 09:30

Громада 1

img

До Покровської громади завітали представники міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів». Заступниця начальника Покровської МВА  Маргарита Ідрісова зустрілась та особисто подякувала представникам організації, які працюють на території Покровської громади, поспілкувалась з новим координатором проєкту на Донеччині та медичними представниками.

Під час зустрічі було окреслено умови подальшої співпраці щодо надання медичної допомоги та доступу до медпрепаратів в умовах воєнного конфлікту і надзвичайних ситуацій.

Зокрема, обговорено питання, які стосуються розгортання мобільних клінік та створення додаткових мобільних бригад, проведення тренінгів, підтримки лікарень, допомоги місцевим шпиталям у перевезенні пацієнтів між містами, евакуації людей тощо.

«Загалом медичних питань виникає зараз чимало, але є порозуміння та усвідомлення, що «Лікарі без кордонів» та лікарі Покровської громади тримають єдиний фронт, допомагають одне одному. Дякуємо благодійникам за підтримку та плідну співпрацю», – підкреслила Маргарита Ідрісова.

Своєю чергою співробітники «Лікарів без кордонів» зазначили, що завдяки постійній комунікації та плідній співпраці з Покровською МВА, організації вдалося досягти великих результатів для пацієнтів, які потребували екстреної медичної допомоги.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію