• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Указом Президента України Сергія Добряка нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

eye

107

23.01.2024 12:13

Новини громад

img

З нагоди дня Соборності України Президент Володимир Зеленський відзначив начальника Покровської МВА Сергія Добряка державною нагородою.

Так, «За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку» очільник Покровської громади отримав орден “За заслуги” ІІІ ступеня.

Окрім того, Президент України нагородив: 
Орденом “За мужність” ІІІ ступеня - старшого інспектора чергового відділення поліції № 1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області     Геннадія Юдіна; 

Медаллю “За працю і звитягу” — начальника водоводу Карлівської виробничої дільниці Покровського регіонального виробничого управління КП “Компанія “Вода Донбасу” Сергія Мамзера.

Звання «Заслужений лікар України» отримала завідувачка відділення КП “Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування” Інна Маркіна.

Своєю чергою керівництво Покровської МВА привітало та висловило свою повагу мешканцям громади, які безупинно працюють на благо громади та держави в цілому: «Покровська МВА від імені всіх покровчан дякує працівникам правоохоронних органів, комунальної сфери та лікарям за відданість справі. Завдяки таким людям Україна сміливо та впевнено наближає свою перемогу! Бажаємо всім сил та нових професійних звершень. Разом до перемоги!».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію