Указом Президента України Сергія Добряка нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

23.01.2024 12:13

З нагоди дня Соборності України Президент Володимир Зеленський відзначив начальника Покровської МВА Сергія Добряка державною нагородою.

Так, «За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку» очільник Покровської громади отримав орден “За заслуги” ІІІ ступеня.

Окрім того, Президент України нагородив:
Орденом “За мужність” ІІІ ступеня - старшого інспектора чергового відділення поліції № 1 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області     Геннадія Юдіна;

Медаллю “За працю і звитягу” — начальника водоводу Карлівської виробничої дільниці Покровського регіонального виробничого управління КП “Компанія “Вода Донбасу” Сергія Мамзера.

Звання «Заслужений лікар України» отримала завідувачка відділення КП “Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування” Інна Маркіна.

Своєю чергою керівництво Покровської МВА привітало та висловило свою повагу мешканцям громади, які безупинно працюють на благо громади та держави в цілому: «Покровська МВА від імені всіх покровчан дякує працівникам правоохоронних органів, комунальної сфери та лікарям за відданість справі. Завдяки таким людям Україна сміливо та впевнено наближає свою перемогу! Бажаємо всім сил та нових професійних звершень. Разом до перемоги!».