• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські учні взяли участь у першому етапі всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

eye

146

22.01.2024 10:00

Громада 1

img

Заклади освіти Покровської міської ради протягом багатьох років беруть активну участь у заходах Малої академії наук України. 

28 учнів Покровської громади взяли участь у першому етапі всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Ці талановиті діти, юні науковці є гордістю Покровської МВА, яка постійно дбає про обдарованих учнів нашої громади.

Конкурс – є першим етапом конкурсу-захисту малої академії наук України серед учнів закладів освіти Покровської громади. 

Місцевий етап є підготовкою до більш серйозного випробування на рівні обласного та всеукраїнського конкурсів.

Цьогоріч здобувачі освіти з п'яти закладів загальної середньої освіти презентують свої наукові дослідження, демонструють і захищають їх за п'ятьма різними напрямками: інформаційні технології, історія, хімія, біологія, екологія, математика та економіка і філологія. 

У складі журі конкурсу захисту МАН працювали викладачі Донецького національного технічного університету,  Донбаського державного педагогічного університету та педагоги закладів освіти Покровської міської ради.

«Тематика, звісно, різноманітна. У складі журі традиційно ми вже запрошуємо викладачів вищих навчальних закладів, і ми їм дуже вдячні, що вони долучаються до такої роботи та надають кваліфіковану оцінку та рекомендації дослідженням наших учнів. Проведення цього захисту, навіть в такому форматі, є можливим саме завдяки нашим ЗСУ, які захищають нас та дають змогу працювати з нашими дітьми і допомагати їм розвиватися та досягати поставленої мети», — розповіла начальниця відділу освіти Любов Воротинцева. 

Цей конкурс-захист охоплює учнів середньої та старшої ланки, зокрема школярів 8-11 класів. Ця ініціатива стала доброю традицією, оскільки відомо, що діти, які беруть участь у цьому конкурсі, мають значно полегшений шлях в подальшому навчанні, адже їх проєкти тут прирівнюються до курсових та дипломних робіт навіть у вищих навчальних закладах. 

«Я бажаю вам, щоб ця перемога стала першою на вашому життєвому шляху в низці подальших життєвих перемог. Щоб ваше натхнення продовжувалося у вашому житті, неважливо, чи будете ви науковцями, чи будете ви продовжувати свою професійну кар'єру саме в цій галузі, яку ви сьогодні обрали. Життя різноманітне, але я впевнена що сьогоднішня робота над вашими науковими проєктами є надзвичайно корисною школою боротьби та перемог», — зазначила проректор
з науково-педагогічної роботи
Донецького національного технічного університету Вікторія Воропаєва.

Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Покровської міської ради Донецької області Олена Остапчук зазначила, що цей конкурс-захист — це можливість не лише поділитися своїми ідеями, а відкрити нові горизонти для їх реалізації. 

«У кожного учасника є 7 хвилин на презентацію свого наукового проєкту, та 3 хвилини відводиться на запитання від членів журі. Щороку наукові проєкти наших конкурсантів спрямовані на розвиток різноманітних галузей економіки України. Особливо зараз вони є досить актуальними для повоєнного відновлення інфраструктури країни», — додала Олена Остапчук.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

Чисте довкілля: на толоку вийшли мешканці Шевченківського старостинського округу

Вчора, 11 квітня, у Шевченківському старостинському окрузі Покровської громади відбулася толока, до якої доєдналися активні місцеві мешканці та представники старостату.

eye

29

Громада 1

12 квітня 2024 10:00

Добробут мешканців старостинських округів: відбулася робоча нарада старост Покровської ТГ

Сьогодні, 11 квітня, під головуванням начальниці Управління по роботі з територіями Олени Носач відбулась робоча нарада зі старостами Покровської громади.

eye

36

Громада 1

11 квітня 2024 17:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію