• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровські учні взяли участь у першому етапі всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

eye

237

22.01.2024 10:00

Громада 1

img

Заклади освіти Покровської міської ради протягом багатьох років беруть активну участь у заходах Малої академії наук України. 

28 учнів Покровської громади взяли участь у першому етапі всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Ці талановиті діти, юні науковці є гордістю Покровської МВА, яка постійно дбає про обдарованих учнів нашої громади.

Конкурс – є першим етапом конкурсу-захисту малої академії наук України серед учнів закладів освіти Покровської громади. 

Місцевий етап є підготовкою до більш серйозного випробування на рівні обласного та всеукраїнського конкурсів.

Цьогоріч здобувачі освіти з п'яти закладів загальної середньої освіти презентують свої наукові дослідження, демонструють і захищають їх за п'ятьма різними напрямками: інформаційні технології, історія, хімія, біологія, екологія, математика та економіка і філологія. 

У складі журі конкурсу захисту МАН працювали викладачі Донецького національного технічного університету,  Донбаського державного педагогічного університету та педагоги закладів освіти Покровської міської ради.

«Тематика, звісно, різноманітна. У складі журі традиційно ми вже запрошуємо викладачів вищих навчальних закладів, і ми їм дуже вдячні, що вони долучаються до такої роботи та надають кваліфіковану оцінку та рекомендації дослідженням наших учнів. Проведення цього захисту, навіть в такому форматі, є можливим саме завдяки нашим ЗСУ, які захищають нас та дають змогу працювати з нашими дітьми і допомагати їм розвиватися та досягати поставленої мети», — розповіла начальниця відділу освіти Любов Воротинцева. 

Цей конкурс-захист охоплює учнів середньої та старшої ланки, зокрема школярів 8-11 класів. Ця ініціатива стала доброю традицією, оскільки відомо, що діти, які беруть участь у цьому конкурсі, мають значно полегшений шлях в подальшому навчанні, адже їх проєкти тут прирівнюються до курсових та дипломних робіт навіть у вищих навчальних закладах. 

«Я бажаю вам, щоб ця перемога стала першою на вашому життєвому шляху в низці подальших життєвих перемог. Щоб ваше натхнення продовжувалося у вашому житті, неважливо, чи будете ви науковцями, чи будете ви продовжувати свою професійну кар'єру саме в цій галузі, яку ви сьогодні обрали. Життя різноманітне, але я впевнена що сьогоднішня робота над вашими науковими проєктами є надзвичайно корисною школою боротьби та перемог», — зазначила проректор
з науково-педагогічної роботи
Донецького національного технічного університету Вікторія Воропаєва.

Консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Покровської міської ради Донецької області Олена Остапчук зазначила, що цей конкурс-захист — це можливість не лише поділитися своїми ідеями, а відкрити нові горизонти для їх реалізації. 

«У кожного учасника є 7 хвилин на презентацію свого наукового проєкту, та 3 хвилини відводиться на запитання від членів журі. Щороку наукові проєкти наших конкурсантів спрямовані на розвиток різноманітних галузей економіки України. Особливо зараз вони є досить актуальними для повоєнного відновлення інфраструктури країни», — додала Олена Остапчук.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Ворог продовжує терор мирного населення

Сьогодні о 15.10 Покровськ знову опинився під обстрілом: ворог поцілив в об?єкт соціальної інфраструктури, навколо якого знаходиться житлова забудова.

eye

44

Громада 1

17 липня 2024 16:50

БФ "Янголи спасіння" продовжують допомагати долати наслідки обстрілів

Попри безперервні обстріли Донецької області, які ворог веде переважно по житловим кварталам населених пунктів, не зневірюються ані самі люди, ані ті, хто їм щиро прагне допомогти.

eye

60

Громада 1

17 липня 2024 15:15

Благодійники на варті: непродовольчі товари, правова підтримка та надія для постраждалих від обстрілів у Покровську

Вчора Покровськ знову зазнав обстрілів з боку окупантів, що призвело до пошкоджень житлових будинків. Благодійні організації не гаючи часу мобілізувалися, щоб допомогти мешканцям, які опинилися у скруті.

eye

43

Громада 1

17 липня 2024 13:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію