Понад 15 млн гривень отримають на житло військовослужбовці-переселенці Покровської громади з держбюджету

19.01.2024 15:00

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Після ретельного розгляду кожного пакету документів, членами комісії було затверджено позитивні відповіді на 6 із 7 заяв. Загальна сума компенсації за ними склала 15 737 424,49 грн гривень.

Своєю чергою заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна наголосила, що це не лише визнання їхнього внеску у важливий період для України, але й конкретна допомога у забезпеченні житлових умов.