На постійному зв’язку з мешканцями громади: Сергій Добряк провів прийом громадян

18.01.2024 15:00

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своїми заступниками та керівниками структур та організацій вчергове провів особистий прийом мешканців Покровської громади.

На зустріч з очільником громади люди приходять за допомогою у розв'язанні нагальних питань.

Левова частка звернень стосувались житлово-комунальних питань: ремонту покрівель та безвідповідальної роботи керуючих компаній, ремонту проїзних доріг, тротуарів тощо.

Заявники звертались й з проханням пришвидшити роботи з ліквідації наслідків ворожих атак на початку 2024 року. Зокрема, покровчани просили допомогти у відновленні будинків.

За словами Сергія Добряка, місто досі оговтується від обстрілів, допомогу продовжують отримувати власники будинків, які залишали заявки на контактний центр  щодо пошкоджень.

«До усунення наслідків збройної агресії залучені всі структури та служби міста. Обсяг роботи великий, тому допомога надходить поступово. Війна триває, обстріли стають все частішими, тож наша задача - це не лише безпека громадян, а й стала робота усіх об`єктів критичної інфраструктури», — пояснив начальник Покровської МВА.

Покровчанка, яка мешкає на вул. Тополиній, звернулась з проханням щодо асфальтування проїзної дороги.

«Попередньо за цією адресою робили виїзд працівників КП «Багатогалузеве комунальне підприємство». Там  дійсно утворились ями, які можна усунути, виконавши підсипку», — пояснив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Серед іншого, під час прийому лунали питання щодо забезпечення мешканців громади твердим паливом, допомоги безпритульним тваринам, додаткового освітлення  вулиць та розв'язання особистих питань.

Роз’яснення та рекомендації щодо левової частини звернень було надано громадянам під час прийому, а решта взяті на контроль та спрямовані на виконання до структурних підрозділів з метою  їхнього вирішення. Щодо деяких із них заплановані особисті виїзди профільних працівників структурних підрозділів за участю фахівців на місця.

На завершення очільник громади підкреслив важливість проведення таких відкритих діалогів, результатом яких стають конкретні справи: «Навіть під час воєнного стану Покровськ не зупиняється та розвивається завдяки всім структурним підрозділам Покровської МВА. Працюють соціальні установи, комунальні підприємства. Кожен на своєму місці вносить вклад у нашу спільну перемогу!".