Комісія здійснила обстеження індивідуальних потреб осіб, що потребують соціальних послуг

18.01.2024 12:40

У сучасному суспільстві запровадження соціально-економічних програм та ініціатив є невіддільною частиною покращення якості життя місцевих мешканців. Зокрема, 17 січня, під керівництвом заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної, відбулося спеціальне обстеження громадян, що потребують соціальних послуг.

Члени комісії здійснили виїзди за адресами заявників, під час яких визначали ступінь індивідуальних потреб осіб, що потребують соціальних послуг. Усього було обстежено 16 родин.

До складу комісії увійшли спеціалісти установ соціальної сфери, сімейний лікар та представники громадськості.

«Згідно з заявами громадян ми виїжджаємо за адресою, де проживає особа, яка потребує надання соціальних послуг та визначаємо ступінь її індивідуальних потреб. Ми ставимо собі на меті забезпечити кожному мешканцю необхідну соціальну допомогу. Таке обстеження дає можливість врахувати конкретні потреби та створити кращі умови для кожного заявника», — зазначила Олена Харчевна.

Комісія діяла згідно з Постановою КМУ від 23.09.2020 № 859 "Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі".