Для безперебійної роботи тепломережі: Покровськ отримав потужний генератор

18.01.2024 09:30

Зимовий сезон в умовах війни ставить перед громадами нові виклики. Зокрема, можливі відключення електроенергії, як це було минулого року, коли критична інфраструктура України потерпала від російських атак.

Для підсилення КП «Покровськтепломережа» у разі виникнення пошкоджень тепломереж та відновленні теплопостачання до Покровської громади від міжнародної організації Chemonics International Inc у рамках проєкту «Демократичне врядування у східній Україні» надійшов гуманітарний вантаж у вигляді потужного генератора.

«Критична інфраструктура - це важливо. Покровська громада завжди підтримує пульсацію співпраці із міжнародними організаціями. Невимовна вдячність донорам за небайдужіть в такий нелегкий час», - зауважив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Передбачається, що дизельний пристрій потужністю 110 КВА заживлюватиме об'єкти критичної інфраструктури під час блекаутів. Зокрема,одну з місцевих котелень.