• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Кошти на відновлення житла для власників пошкоджених внаслідок російської агресії приватних домоволодінь

eye

262

17.01.2024 13:48

Новини громад

img

ERC Ukraine / Естонська рада у справах біженців в Україніпроводить реєстрацію на отримання грошової допомоги у розмірі 56 250 грн для проведення легких ремонтно-відновлювальних робіт.
 
Алгоритм дій та правила отримання фінансування:

  • Реєструйтеся за посиланнямУ формі необхідно зазначити дані потерпілих від війни громадян, а також прикріпити фото руйнувань (вибиті або розбиті вікна, двері тощо).
  • Очікуйте від технічних фахівців Естонської ради у справах біженців ухвалення рішення щодо надання коштів.
  • Кошти нараховуються на банківську картку громадянина (за наданим IBAN) двома траншами: перший транш - сума у розмірі 18 750 грн, другий - сума у розмірі 37 500 грн 

Важливо! Після отримання першого траншу протягом одного-двох тижнів необхідно надати чеки, квитанції або акт виконаних робіт, що підтверджує використання коштів на придбання будівельних матеріалів або залучення фахівців-ремонтників. Необхідно витратити усі надані кошти (можна трохи більше, але не менше виділеної суми).
Другий транш видається після отримання та верифікації чеків чи інших документів Використати ці гроші потрібно за тими самими умовами, як і для першого траншу.

Обов'язково використати кошти у найближчі два-три тижні з моменту надходження фінансової допомоги: доступ до магазинів з будівельними матеріалами, а також до залучення технічних фахівців та будівельників.

  • Після завершення ремонтних робіт отримувач траншу має допустити представників Естонської ради у справах біженців до домоволодіння для перевірки, що отримані кошти використано саме на відновлювальні роботи.

Посилання для реєстрації на отримання фінансової допомоги 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію