Погашення заборгованості з заробітної плати та надходження податків: робоча група розглянула фінансовий стан громади

17.01.2024 12:00

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулося засідання робочої групи щодо підвищення рівня оплати праці, додержання законодавства про працю, забезпечення податкових і бюджетних надходжень та платежів.

Учасники зустрічі акцентували на оптимізації процесів сплати єдиного соціального внеску та вирішенні проблеми заборгованості з податків та зборів. Олена Харчевна підкреслила, що ці заходи спрямовані на створення ефективної системи фінансових потоків для забезпечення регулярних бюджетних надходжень та платежів.

«Мета робочої групи полягає в забезпеченні стабільності та розвитку громади. Основний акцент робиться на забезпеченні справедливої оплати праці для місцевих мешканців та виконанні роботодавцями всіх фінансових зобов'язань перед найманими працівниками», — зауважила Олена Харчевна.