Соціальні автобусні маршрути відновили свою роботу

15.01.2024 14:44

Для мешканців найвіддаленіших населених пунктів Покровської громади було поновлено роботу соціального транспорту від Гуманітарної місії «Проліска» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ /OCHA Ukraine.

Так, люди, які проживають у селах і селищах уздовж лінії розмежування - Новотроїцького, Срібненського та Новоєлизаветівського старостинських округів, мають можливість придбати необхідні ліки і продукти, а також скористатися соціально-адміністративними послугами, які надаються в центрах громад.

Для комфортного перевезення було складено графік, згідно з яким всі бажаючі можуть безкоштовно скористатися цією послугою.

За інформацією щодо точного часу відправки автобуса необхідно звертатись до адмінбудівлі старостинського округу.

Дякуємо Гуманітарній місії «Проліска» за реалізацію цієї важливої та необхідної програми на території Покровської громади та допомогу нашим мешканцям! Разом вистоїмо та переможемо!