Благодійний фонд «Схід SOS» допомагає відновленню Покровської громади після ракетної атаки

12.01.2024 12:59

6 січня 2024 року Покровська громада стала жертвою ракетної атаки, яку здійснила російська федерація. На допомогу постраждалому населенню прийшов благодійний фонд «Схід SOS», який вже спрямував понад 1 500 000 гривень на відновлення пошкоджених будинків.

Фонд оперативно придбав необхідні будівельні матеріали, зокрема: 2000 листів шиферу, 1335 метрів покрівельного коника, 670 кілограмів шиферних цвяхів, 670 необрізних дощок, 6670 саморізів по дереву, 270 дерев'яних брусів, 670 одиниць плит OSB. До громади вже доставлено 856 листів шиферу.

Покровська громада наразі є центром для логістики та справжнім гуманітарним хабом. БФ «Схід SOS» з 2014 року активно допомагає на Донеччині, зокрема представники фонду допомагають постраждалим внаслідок російської агресії, надають гуманітарну допомогу та правові послуги.

«Висловлюємо глибоку подяку благодійному фонду «Схід SOS» за допомогу, яку надали нашій громаді. Це важливий крок у відновленні нашого міста, і ми вдячні за турботу та підтримку. Спільними зусиллями ми зможемо відновити громаду та підтримати кожну постраждалу родину», — подякував керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Співпраця Покровської МВА з благодійними та гуманітарними організаціями допомагає відновлювати інфраструктуру міста та підтримувати моральний дух місцевого населення. Разом до перемоги!