• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До Покровської громади прибув гуманітарний вантаж від БО «GEM»

eye

248

10.01.2024 19:26

Новини громад

img

Сьогодні для мешканців Піщанського старостинського округу, будинки яких постраждали від обстрілу, було організовано видачу продуктових наборів від партнерів Покровської МВА – Global Empowerment Mission у співпраці з Howard G.Baffett Foundation.

Гуманітарні пакунки містять консерви, крупи, соняшникову олію, цукор, згущене молоко. Все, що необхідно, аби підтримати сім'ю певний проміжок часу.

«Ми продовжуємо працювати над забезпеченням наших співгромадян необхідними ресурсами. Завтра планується продовження видачі вже в Новоєлизаветівському старостинському окрузі. Громада висловлює щиру подяку партнерам за значну підтримку у цей важливий час», — зазначив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Протягом 2023 року благодійники активно допомагали мешканцям громади та планують продовжувати цю співпрацю і надалі.

«Сьогодні ми знову в Покровській громаді, вже в новому році. У регіоні велика кількість людей, які постраждали від ворожої агресії рф, тож їм – особлива увага. Отримали продуктові набори з харчовими продуктами і інші вразливі категорії населення», — розповів представник благодійної організації GEM.

Мешканці Покровської  громади висловлюють глибоку вдячність всім, хто допомагає їм у цей важкий період. Зараз людям дійсно складно, і кожна надана допомога є надзвичайно цінною.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію