• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для якісного навчання: від UNICEF покровські школярі отримали комп`ютерну техніку

eye

1086

10.01.2024 17:27

Новини громад

img

Уже другий рік поспіль через повномасштабне вторгнення рф в Україну учні Покровської громади вимушені здобувати освіту дистанційно. Для організації якісного навчального процесу до громади надійшло 99 гаджетів, зокрема 81 ноутбук від Міжнародного фонду допомоги дітям UNICEF та 18 хромбуків від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Ця техніка передана здобувачам освіти вразливих категорій, таких як внутрішньо переміщені особи, діти з інвалідністю, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, діти з сім'ї загиблого захисника України, діти, що постраждали внаслідок військових дій та воєнних конфліктів, а також обдарованим учням. 

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк висловив свою вдячність Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації за сприяння в реалізації цього ініціативного кроку для забезпечення доступу до освіти в умовах викликів сучасності.

«Дякуючи нашим міжнародним партнерам, діти Покровської громади мають можливість бути на постійному зв?язку з педагогами та бути залученими до навчального процесу. Дуже вдячні обласній військовій адміністрації та департаменту освіти Донецької області за те, що завжди звертають на нас увагу та задовольняють потреби наших учнів», — зазначив Сергій Добряк.

За словами заступниці очільника громади Маргарити Ідрісової, гаджети отримали школярі різних вікових категорій. До переліку отримувачів увійшли учні з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також обдаровані діти Покровської громади. 

«Без комп`ютерної техніки навчатися в дистанційному форматі складно. Отримані ноутбуки сучасні та потужні, тож опановувати матеріал буде  набагато зручніше. Дітям хочеться побажати плідної праці, адже рік буде важким, також в дистанційному форматі. Але ми зможемо збиратися в інформаційних освітніх центрах, які працюють на базі укриттів. Саме тут учні можуть спілкуватись один з одним та своїми педагогами, а також отримувати консультації», — розповіла заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. 

За словами начальниці відділу освіти Любові Воротинцевої, з новими ноутбуками освітній процес стане ще більш інформативним, змістовним, емоційно-ціннісним та психологічно комфортним для учнів закладів освіти Покровської ТГ.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

З нагоди професійного свята почесними нагородами відзначено рятувальників та рятівників Покровської громади

17 вересня в Україні відзначається День рятівника — професійне свято людей, які стоять на передовій боротьби з надзвичайними ситуаціями, рятують життя, допомагають постраждалим та ліквідовують наслідки ворожих обстрілів.

eye

62

Новини громад

17 вересня 2025 15:45

Привітання начальника Покровської МВА Сергія Добряка з Днем рятівника

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. Свято затверджене у 2008 році указом Президента України.

eye

45

Новини громад

17 вересня 2025 09:15

Виїзний прийом з питань соціального захисту у місті Харків

У приміщенні гуманітарного хабу «З Бахмутом в серці. Харків» відбувся виїзний особистий прийом мешканців Покровської громади начальником відділу управління соціального захисту населення Покровської міської ради Тетяною Колесниковою.

eye

60

Новини громад

16 вересня 2025 16:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію