• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Директорка Покровської ЗОШ №9 Валентина Рудик приймала вітання з Днем народження

eye

309

10.01.2024 11:57

Громада 1

img

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своїми заступниками та начальницею відділу освіти привітали з 45-річчям директорку опорної школи Валентину Рудик. 

З нагоди поважної дати іменинниці вручили квіти та адресували найщиріші вітання: «Від імені міської військової адміністрації вітаємо з прекрасною ювілейною датою. Завдяки вашій сумлінній праці навчальний заклад сьогодні належить до лідерів закладів освіти не лише нашої громади, а й усієї Донеччини. Ви успішно запроваджуєте сучасні підходи до підготовки учнівської молоді, яка демонструє високий ріень своїх знань на Олімпіадах, наукових та творчих конкурсах. Бажаємо вам здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень. Дякуємо вам за вагомий внесок у розвиток Покровської громади. Нехай Ваш досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у вихованні молоді і надалі служитиме зміцненню нашої держави».

Педагогічній діяльності Валентина Василівна присвятила вже 24 років. Посаду директорки ЗОШ №9 жінка обіймає з 2017 року, до цього займалась навчально-виховною роботою.

За роки своєї праці Валентина Рудик відзначилась ініціативністю в роботі, громадською активністю та самовідданістю. За таку сумлінну працю минулого року педагогиня нагороджена народною пошаною «Хрест громадянських заслуг».

Валентина Василівна також неодноразово була нагороджена грамотами та подяками відділу освіти, Покровської МВА та департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації за сумлінну працю. Під її компетентим керівництвом в закладі освіти реалізовано 15 учнівських та педагогічних проєктів, завдяки яким шкільна спільнота отримала СТЕМ-лабораторію, ноутбуки для пільгових категорій учнів, комп’ютери з ліцензованим програмним забезпеченням, ігрові набори для початкової школи, графічні планшети, кондиціонери, спортивний інвентар, бокси для сортування відходів. 

Учні школи є переможцями обласних та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, мовних конкурсів та конкурсу-захисту  Малої академії наук України та стипендіатами Покровської МВА, Донецької ОВА та Кабінету Міністрів. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію