• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представник Уповноваженого з прав людини зустрівся з колективом ЦСРОІ «Милосердя»

eye

340

09.01.2024 15:30

Громада 1

img

До Покровської громади з робочим візитом завітав представник Уповноваженого з прав людини у Донецькій та Луганських областях Дмитро Михальов. 

Спільно із заступницею начальника Покровської МВА Оленою Харчевною та начальницею Управління соціального захисту населення Іриною Бонзюх він відвідав центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Милосердя». 

Представник омбудсмена заслухав особисті звернення батьків, які виховують дітей з інвалідністю та зауважив, що їх підтримка з боку влади вкрай важлива. 

«Приємно констатувати, що у Покровській громаді приділяється велика увага дотриманню прав і свобод людини. Втім, є ряд питань, які неможливо вирішити на місцевому рівні. Як от, під час сьогоднішньої зустрічі було наголошено на необхідності переглянути реалізацію прав людей з інвалідністю на законодавчому рівні. Усі висвітлені питання взяті під мій особистий контроль та будуть передані на розгляд секретаріату Уповноваженого з прав людини. Батькам вихованців Центру було запропоновано оформити та надати колективне звернення щодо питань, які їх турбують, на основі яких надалі проводитимуться консультації з відповідальними особами», - зауважив Дмитро Михальов.

Під час зустрічі було обговорено стан дотримання прав людини у Покровській громаді, зокрема, ситуації щодо захисту прав вразливих верств населення. Особливу увагу було приділено темі щодо виникнення ситуацій, в яких можливі порушення прав дітей з інвалідністю, шляхи запобігання та розв'язання цього питання.

«Покровська МВА постійно опікується Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Зокрема ми постійно на зв’язку з Оленою Харченою, яка оперативно реагує на наші запити. Ми раді, що вона підтримала батьків «Милосердя» й під час зустрічі з Дмитром Михальовим. Для нас, чиї діти потребують найбільшої уваги та захищеності дуже важливо бути почутими», - поділилась мама вихованця Центру Людмила Фоменко.

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про налагодження подальшої взаємодії для оперативного розв’язання нагальних питань, які виникають в умовах воєнного стану з метою захисту прав людини.

“Покровська МВА вдячна за підтримку та можливість зустрітись й поспілкуватись. Права людини важливі у мирні часи, а під час війни важливість цього напрямку виросла у рази, тому наша співпраця повинна посилюватись”, - зазначила Олена Харчевна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію