Зима у Покровську: сніг прибирають комунальники та спецтехніка

09.01.2024 09:34

В непростий час, коли природа випробовує нас морозами та несприятливими погодними умовами, комунальні служби Покровської громади виходять на передову в боротьбі зі снігопадом та ожеледицею.

Цілодобова робота техніки та невтомних комунальників стає ключовим фактором для забезпечення зручності та безпеки мешканців.

Співробітники КП «БКП» протягом всього часу розчистили вже близько 1000 км доріг. Також, вони активно застосовують протиожеледні матеріали на дорогах, тротуарах, перехрестях, щоб пішоходи та водії могли відчувати себе впевнено на своїх шляхах.

Загалом за минулу добу було використано 13 тонн піщано-соляної суміші. В роботі задіяно 13 одиниць техніки.

Сьогодні увага комунальників зосереджена на розчищенні тротуарів та пішохідних доріжок. На вулицях Покровська протистоять снігу 60 працівників дільниці «Чисте місто». Не зважаючи на лютий мороз, працюють злагоджено, аби зробити пересування містом більш комфортним та безпечнішим.