Начальник Покровської МВА Сергій Добряк в ефірі Еспресо TV розповів про ліквідацію наслідків ворожих обстрілів

08.01.2024 15:34

Покровськ досі оговтується від масованого ракетного удару, внаслідок якого загинуло 5 людей, двоє з яких –  діти.

Загалом, місто 53 рази потрапляло під ворожі обстріли. З початку 2024 року – вже 4 рази.
У громаді тривають роботи з відновлення пошкодженого житла. Фахівці Контактного центру вже прийняли понад 300 заявок.

Зусиллями комунальників та за підтримки Донецької ОВА вже відремонтовано 6 покрівель. Ремонтні роботи тривають.

Про допомогу мешканцям пошкоджених будинків, евакуацію та гуманітарну ситуацію в громаді розповів начальник Покровської МВА Сергій Добряк в прямому ефірі «Еспресо TV».