Мешканців Покровської громади запрошують на безоплатні юридичні консультації

08.01.2024 11:21

Адвокати Благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист» проведуть зустріч з мешканцями Покровська з питань надання безоплатної юридичної допомоги.

Під час зустрічі адвокатами нададуть роз’яснення з таких актуальних питань:

1.Що необхідно зробити для отримання компенсації за пошкоджене/зруйноване майно:

• Як зафіксувати докази пошкодження/знищення майна;
  • Як подати інформаційне повідомлення про пошкоджене /зруйноване житло;
  • Як подати заяву про отримання компенсації;
  • Дії особи якщо правовстановлюючі документи на нерухоме майно втрачені.

2. Відновлення втрачених документів (паспорт, свідоцтво про народження)

3. Поранення/загибель внаслідок бойових дій, зникнення безвісти в зонах бойових дій (крім військовослужбовців)

4.  Встановлення факту народження/смерті на тимчасово окупованих територіях

5.  Пенсійні питання (відновлення виплати пенсії, повернення заборгованості, умови призначення) та інших юридичних питань.

Попередня реєстрація та додаткова інформація про час та місце зустрічі за телефоном: 0-800-300-101.