Чеські благодійники передали Покровській громаді інвентар для укриттів

03.01.2024 16:00

У Покровській громаді не припиняють роботи з облаштування та збільшення спроможності укриттів, де місцеві мешканці зможуть почуватися в безпеці під час оголошення повітряної тривоги.

Долучаються й міжнародні донори, благодійні організації. Так, днями КП «Покровськводоканал» отримало від чеської БО «Людина в біді» 45 ємностей для води. Зокрема, на 500 л - 30 шт, на 300 л- 6 шт, на 1000 л - 9 шт, а також латунні крани до них.

Інспектори комітету самоорганізації населення вже почали розподіляти ємності між найпростішими укриттями у Покровську.

«Покровська МВА докладає всіх зусиль задля того, щоб всі укриття були готові для перебування в них громадян задля збереження їх життя та здоров’я. Так, завдяки злагодженій співпраці з БО «Людина в біді» інспектори ККСН розвезли 20 шт на 500 літрів в укриття, які розташовані у мікрорайонах міста. Дякуємо всім волонтерам та благодійникам за небайдужість і допомогу мешканцям Покровської громади», - зазначила керівниця покровського ККСН Марина Ухова.

Передбачається, що отриманим інвентарем буде дооснащено укриття вже найближчими днями.