На місцях ворожих обстрілів комісія фіксує масштаби руйнувань

03.01.2024 15:30

Сьогодні, 3 січня, на місцях обстрілу Покровська активно працює комісія, яка розпочала свою роботу з першого дня нового року. За короткий період її роботи вже зафіксовано значну кількість пошкоджених житлових та соціальних об'єктів.

За даними комісії, загалом постраждало 68 приватних та 22 багатоквартирних будинки, три навчальні заклади, два культурні центри, дві медичні установи, а також один об'єкт критичної інфраструктури - теплопункт. Комісія продовжує оцінювати масштаби збитків та визначати подальші кроки для відновлення пошкоджених об'єктів.

За попередніми результатами обстеження вже відомо про 8 житлових будинків, які не підлягають відновленню.

За словами начальника Управління капітального будівництва Данила Проскуренка, власникам цих будівель надається роз'яснення щодо процедури збору документів та подальшого їх подання для отримання компенсації в рамках програми «єВідновлення».