• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Маленькі покровчани-ВПО отримали різдвяно-новорічні подарунки 

eye

290

25.12.2023 14:13

Громада 1

img

Різдво – це день, коли у світ з любов’ю увійшов Ісус Христос, це народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і сподівань. Вже традиційно цього святкового дня діти Покровської громади отримують подарунки.

На жаль, через небезпечну ситуацію багато родин вимушені були евакуюватись з Покровської громади до більш безпечних регіонів. Однак Покровській МВА важливо, щоб святковий настрій та турботу дорослих відчула кожна дитина, особливо це стосується малечі з родин, які опинились у складних життєвих обставинах.

Завдяки тісній співпраці з Донецькою ОВА та Фондом Ріната Ахметова працівники Покровської служби у справах дітей адресно відправили солодкі подарунки дітям-сиротам, неповнолітнім, позбавлених батьківського піклування та іншим юним мешканцям громади. 

Діти з нетерпінням чекали на пакунки, і ось, у світлий день Різдва вони вже смакують цукерками та позують для світлин.

«Нехай казковий настрій різдвяних та новорічних свят панує серед вас упродовж усього наступного року й дарує радість, добробут, сімейний затишок і щасливі посмішки. Пам’ятайте, що вам всюди відкриті двері, а навколо багато доброзичливих людей, які хочуть допомогти», - привітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію