• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Свято тих, хто розганяє темряву: українські енергетики відзначають професійне свято

eye

563

22.12.2023 12:05

Новини громад

img

24 лютого 2022 року під час повномасштабної агресії росії проти України всі енергетики як один щитом стали на захист енергосистеми України. Серед них і представники ДТЕК «Донецькі електромережі».

Сьогодні, в день працівників енергетичної галузі, вітаємо та висловлюємо щиру подяку нашим нескореним героям – енергетикам.

Зараз, коли ворог навмисно і підступно руйнує енергетичну інфраструктуру України, робота енергетиків набула ще більш вагомого значення. 

На їхніх плечах сьогодні лежить велика відповідальність - втримувати життя в тилу, поки ЗСУ боронять нашу землю на фронті.

Виконуючи свої професійні обов?язки, енергетики з гідністю тримають під контролем таку масштабну та відповідальну галузь – електропостачання.

Шаноані прометеї нашого часу! Сьогодні виникло чимало викликів вашій професійній майстерності: російські загарбники майже кожного тижня завдають удари по енергетичній інфраструктурі, недавня негода, яка охопила всю Донеччину,  лишили світла майже 50 тисяч родин. Але завдяки вашим злагодженим діям зараз активно триває відновлення мереж. Щодня кільком тисячам абонентів ви повертаєте світло в домівки.

Нехай цей день буде яскравим святом визнання та вдячності за вашу роботу.

Дякуємо вам, енергетики, за те, що ви завжди на сторожі, за те, що запалюєте світло у наших вікнах і тепло в наших серцях.

Бережіть себе та своїх рідних, несіть світло своїх сердець до кожної української родини, залишайтеся простими людьми, що виконують титанічну роботу.

Зі святом вас, наші незламні енергетики!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровська громада долучилась до круглого столу щодо впровадження програм для кривдників

Відбувався круглий стіл на тему впровадження та реалізації програм для кривдників за ініціативи ДонОДА у партнерстві з громадською організацією «СМАРТА».

eye

42

Новини громад

17 травня 2025 15:00

Минулої доби внаслідок обстрілів у Покровську 5 людей отримали поранення

16 травня близько 05:00 ворог завдав удару по північній частині Покровська, в результаті чого отримали поранення дві людини: чоловік 1965 р.н. та жінка 1975 р.н.

eye

35

Новини громад

17 травня 2025 09:20

Відбулося засідання Координаційної ради з питань сімейної політики та протидії насильству

15 травня під головуванням заступника начальника Донецької ОДА Олександра Шевченка відбулося чергове засідання регіональної координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству.

eye

84

Новини громад

16 травня 2025 17:25

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію