• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Брендінг молодіжної ради та плани на майбутнє: відбулась зустріч активної молоді Покровська

eye

345

21.12.2023 10:08

Новини громад

img

20 грудня у змішаному форматі відбулось чергове засідання Молодіжної ради під головуванням Олександра Нестеренка, який привітав всіх з початком новорічних свят.

На засіданні останньому у цьому році взяла участь заступниця начальника управління сім’ї, молоді та спорту Яна Штурхецька, та підсумувала результати роботи Ради у новому складі.

«Минуло майже пів року, як було затверджено новий склад молодіжної ради. За цей час вже видно, як активно та плідно молодь попрацювала. Всі згуртовано підійшли до роботи. Примітно, що керівництво міської військової адміністрації чує їхню думку. Адже молодіжні лідери – це майбутні драйвери змін у громаді. І я рада, що з кожним роком все більше активних молодих людей стають частиною нашої команди», – зауважила Яна Штурхецька.

Під час засідання присутні ознайомились зі звітом щодо співпраці з волонтерами. Заслухали й результати дослідження щодо складнощів, з якими зіштовхується молодь.

Під час зустрічі також затвердили логотип Покровської молодіжної ради, варіанти якого надсилали дизайнери, художники, студенти, представники громадських організацій та просто творчі молоді люди. Зупинилися на ідеї об’єднання, діалогу та патріотизму.

Обговорення стосувались й питань, які Рада планує втілити в життя найближчим часом, серед яких проведення заходів, націлених на об’єднання молоді Донеччини, а також запуск інформаційного челенджу «Презентація/знайомство з кожним членом Покровської молодіжної ради» на платформах соціальних мереж та інших інтернет – ресурсах.

Також активна молодь обговорила можливість запровадження серед школярів Покровської громади гри з протидії насильства «КРОК», що впроваджується ГО «ЕТ СЕТЕРА» за сприяння Програми розвитку ООН.

Крім того, молодим людям розповіли про те, як і куди звернутись за безоплатною первинною правовою допомогою. Зокрема, у нашій громаді така послуга доступна в рамках підписаного меморандумом про взаєморозуміння та співпрацю між Покровською МВА та Благодійною організацією «Благодійний фонд Діалог громад». Так, серед членів молодіжної ради було розповсюджено посилання на спеціально створений бот.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію