• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Молодь проти насильства!»: у Покровську відбувся інформаційний захід

eye

531

19.12.2023 16:49

Новини громад

img

За ініціативи Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА спільно з Покровською МВА за участі благодійного фонду «Слов’янське серце» було організовано та проведено інформаційну сесію для молоді щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

Захід об’єднав 32 представники молодіжних рад з 6 громад Донеччини: Покровської, Олександрівської, Курахівської, Мирноградської, Новогродівської, Криворізької та Удачненської. У ролі експертної групи до молоді завітали заступниця начальника Донецької ОВА Юлія Костюніна, начальниця Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА Лілія Золкіна, начальник Покровської МВА Сергій Добряк та його заступниця Маргарита Ідрісова. 

«Сьогодні ми зібрались, щоб обговорити сутність та проблему домашнього насильства та його негативний вплив на життя людей, щоб підвищити усвідомленість про різновиди насильства та його приховані форми. Це перший захід такого формату, який об’єднує молодих людей з 6 територіальних громад. Саме Покровська громада для проведення заходу була обрана не випадково, а тому що є однією з найкращих з питань запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі в Донецькій області», - зауважила Юлія Костюніна.

Захід проходив в одному з укриттів на базі навчального закладу у Покровську, де для учасників було підготовлено столи, банери та інстальовано локацію «Військовий музей».

«Радий вітати всіх у Покровській громаді. Спіч має бути не лише інформаційним, а й цікавим, оскільки залучено багато активних молодих людей, які мають вже сформовану свою думку та певний життєвий досвід. Дякую всім, хто долучився. Переконаний, що такі профілактичні заходи з запобігання домашньому насильству, у тому числі жорстокому поводженню з дітьми, протидії торгівлі людьми підтримують молодь та допомагають подолати негативні тенденції у молодіжному середовищі», - підкреслив Сергій Добряк.

Тренерами інформаційної сесії було запрошено представниць благодійного фонду «Слов?янське серце» та Покровського РУП ГУНП в Донецькій області. Присутнім не лише розповіли про види, можливі причини і наслідки агресії та права постраждалих осіб, а й продемонстрували статистичні дані та інформацію щодо прикладів реальних ситуацій домашнього насильства та насильства за ознакою статі на території громади.

«Насильство агресора проти нашої держави – не привід забувати про побутове насильство в суспільстві. У наших родинах, на наших вулицях, у наших домівках. Воно нікуди не поділося. Бо рівень тривожних розладів у суспільстві зростає. Там, де діло в мирні часи закінчилось би сваркою, може статися бійка та навіть загибель», – зазначила Маргарита Ідрісова.

Учасники з самого початку заходу поділились на групи, та мали змогу відпрацювати навички та практичні знання щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Увагу молоді акцентовано на тому, що держава гарантує безоплатну соціальну, медичну, психологічну, правову допомогу та тимчасовий притулок жертвам домашнього насильства та право на відшкодування кривдниками матеріальних збитків і шкоди.

Лілія Золкіна підкреслила важливість інформування населення, оскільки спостерігається зростання випадків домашнього насилля.

«Протягом останніх 9 місяців у Донецькій області зафіксовано та підтверджено 2090 випадків домашнього насилля. При цьому, кожного місяця спостерігається значний приріст таких звернень. Тому варто пам’ятати, що один із дієвих способів постраждалим уберегти себе від домашнього насильства – знати свої права. Однак, подолане насильство – не лише те, яке покаране, а й те, яке взагалі не сталося, якому ми запобігли. Прошу вас на своєму місці стати такими запобіжниками», - звернулась до учасників начальниця Управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

18

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

25

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію