• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За вихідні ДТЕК Донецькі електромережі повернув електропостачання у 60 населених пунктів

eye

568

18.12.2023 16:12

Новини громад

img

Негода на Донеччині усе ще триває – вже близько тижня. Тільки за вихідні фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновили світло у 60 населених пунктах, знеструмлених через погодні умови. Зі світлом – 24 тисячі родин прифронтової Донеччини. Несприятливі погодні умови зберігаються, однак енергетики роблять усе можливе задля відновлення електропостачання.

Вихідні на Донеччині також пройшли з негодою, яка триває вже близько тижня. Ожеледь, поламані дерева та пошкоджені лінії електропередач продовжують лишатися її наслідком.

Попри усі складнощі фахівці ДТЕК Донецькі електромережі змогли за вихідні відновити електропостачання 60 населених пунктів Донеччини, знеструмлених через негоду. 24 383 родини знову зі світлом.

Зокрема за вчора відновлена електрика у 24 населених пунктах для понад 6 тисяч родин.

Зараз працюємо над відновленням електропстачання для 27 тисяч родин, постраждалих через негоду. Над відновленнями працюють 75 бригад енергетиків.

Очікуємо на допомогу додаткові бригади наших колег з інших регіонів, щоб пришвидшити відновлення світла. Нагадаємо, що декілька бригад наших колег прибули нам на допомогу минулого тижня, однак негода не вщухає, тож ми запросили помічників додатково.

Негода не вщухає, так само не зупиняються обстріли Донецької області. Енергетики так само відновлюють електропостачання після бойових дій, щойно військові надають дозвіл.

Тільки за вчора енергокомпанія відновила світло для 22 тисяч родин, знеструмлених через обстріли.

Також нагадуємо про необхідність дотримання правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі;
  • не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкатися його;
  • при виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це до кол-центру енергокомпанії або в приватних повідомленнях на нашій сторінці в Фейсбук.

У разі відсутності світла, будь ласка, повідомте нам про це у зручний для вас спосіб: через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Гуманітарна підтримка для Покровської громади триває попри щоденні обстріли

Не зважаючи на постійні атаки ворога, гуманітарна допомога продовжує надходити до Покровської громади. Мешканці отримують продуктові набори, засоби гігієни, а також будівельні матеріали для термінової ліквідації наслідків обстрілів.

eye

57

Новини громад

06 червня 2025 16:36

«Емоції на піску»: як маленькі покровчани вчилися виражати почуття

Фахівці Покровського міського центру соціальних служб провели для маленьких покровчан захоплюючий арт-терапевтичний захід «Емоції на піску» у Кропивницькому.

eye

60

Новини громад

06 червня 2025 11:54

6 червня в Україні відзначають День журналіста

Сьогодні, коли Донеччина, зокрема і Покровська громада, залишається в епіцентрі війни, ваша робота — більше ніж просто фах. Ви тримаєте інформаційний фронт, зберігаючи історично важливі свідчення часу: чесне слово, правдивий кадр і голоси людей.

eye

57

Новини громад

06 червня 2025 10:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію