• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відзнаки тренерам, показові виступи та теплі привітання: Покровська школа дзюдо відзначила річницю заснування

eye

336

18.12.2023 13:10

Новини громад

img

10 грудня 1983 року стало початком захопливої та насиченої спортивної подорожі для Покровської школи дзюдо, засновником якої став перший тренер з дзюдо у нашому місті, відмінник освіти України, почесний громадянин Микола Колчин. 

Вже 40 років команда наполегливих тренерів та талановитих спортсменів йде шляхом емоційних турнірів і блискучих перемог.

З нагоди ювілею відбувся урочистий захід, який відвідали Віталій Щербинка, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради, та Юрій Журба, директор ФСК «Олімпійський».

Протягом усього періоду свого існування Покровська школа дзюдо досягла виняткових результатів. Було підготовлено 4 майстри спорту міжнародного класу, 45 майстрів спорту України, 6 призерів світових змагань та 7 призерів європейських змагань. Також, понад двадцять випускників школи стали визначними тренерами та працюють в Україні і за її межами.

Успіх Покровської школи дзюдо – це безперечно досягнення і Миколи Колчина. З самого початку він був і залишається ідейним натхненником для юних та дорослих спортсменів. 
 

Сам же тренер підкреслив, що це результат великої командної праці та взаєморозуміння всіх, хто присвятив себе розвитку дзюдо у місті.
 

На відзнаку за багаторічну працю та вагомий внесок у розвиток дзюдо, тренерів відзначили подяками. Серед них - Микола Колчин, Анна Бражко, Дмитро Коленчук, Віталій Суліма, Олег Задиран, Антон Дугельний, Олександр Гресь.

Захід завершився показовими виступами дзюдоїстів та фотографуванням на згадку. Святкування цієї річниці стало свідченням того, що завдяки невичерпній енергії спортсменів та їх тренерів спорт в нашому місті шанується та процвітає.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

24

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

29

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію