Педагоги Покровської громади – серед лауреатів І (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2024»

18.12.2023 11:35

15 грудня 2023 року в очно-дистанційному форматі відбулося урочисте закриття першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».

Щороку конкурс об’єднує творчих, відкритих до нових знань, налаштованих ділитися своїми надбаннями вчителів. І цього року в ньому брали участь професіонали своєї справи: 97 освітян Донеччини, 15 з яких – педагоги Покровської громади.

Позаду залишилися етапи конкурсних випробувань, у яких освітяни продемонстрували невичерпне терпіння, уміння долати виклики, кмітливість та винахідливість, комунікабельність, щиру любов до дітей.

За результатами конкурсу двоє представників освіти Покровської громади отримали почесні нагороди.

Серед лауреатів конкурсу:

Світлана Кошовець, вчитель Ліцею №6, стала лауреатом ІІ ступеня в номінації «Образотворче мистецтво»;
Марина Вакуленко, вчитель ЗОШ №9 - лауреат ІІІ ступеня в номінації «Фізика».

Дякуємо всім учасникам конкурсу за їхню неоціненну педагогічну працю та за високий рівень професіоналізму.