• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Суспільно корисні роботи в Покровській громаді.

eye

575

15.12.2023 12:22

Новини громад

img

Покровський міський центр зайнятості Донецької області продовжує активну роботу щодо забезпечення зайнятості людей, які втратили роботу. Головна наша ціль – знайти їм відповідну роботу, а у разі її відсутності, ми пропонуємо безробітним особам тимчасову зайнятість через суспільно корисні роботи.

В Покровській громаді суспільно корисні роботи проводяться майже рік і користуються досить великим попитом. У поточному році до лав «Армії відновлення» в нашому регіоні стали 372 українці.

Одним з найбільш затребуваних в Покровській громаді видів суспільно корисних робіт є розвантаження та пакування гуманітарної допомоги.

У період залучення до зазначеного виду робіт за особою зберігається статус безробітного, оплата праці у розмірі не нижче мінімального розміру проводиться із джерел Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. З безробітними укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт, і кількість періодів участі людей в суспільно корисних роботах не обмежена.

Участь у суспільно корисних роботах – це можливість долучитися до перемоги на трудовому фронті.

Робота в Покровській громаді щодо реалізації державної ініціативи з відновлення країни, підтримки тих, хто втратив роботу, триває.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Гуманітарна підтримка для Покровської громади триває попри щоденні обстріли

Не зважаючи на постійні атаки ворога, гуманітарна допомога продовжує надходити до Покровської громади. Мешканці отримують продуктові набори, засоби гігієни, а також будівельні матеріали для термінової ліквідації наслідків обстрілів.

eye

61

Новини громад

06 червня 2025 16:36

«Емоції на піску»: як маленькі покровчани вчилися виражати почуття

Фахівці Покровського міського центру соціальних служб провели для маленьких покровчан захоплюючий арт-терапевтичний захід «Емоції на піску» у Кропивницькому.

eye

63

Новини громад

06 червня 2025 11:54

6 червня в Україні відзначають День журналіста

Сьогодні, коли Донеччина, зокрема і Покровська громада, залишається в епіцентрі війни, ваша робота — більше ніж просто фах. Ви тримаєте інформаційний фронт, зберігаючи історично важливі свідчення часу: чесне слово, правдивий кадр і голоси людей.

eye

61

Новини громад

06 червня 2025 10:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію