• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Дитяча бібліотека ім. О.Пчілки здобула перемогу на всеукраїнському конкурсі інноваційних проєктів

eye

376

15.12.2023 12:05

Новини громад

img

12 грудня в м. Київ відбувся захист проєктів у рамках всеукраїнського конкурсу, організованого Мережею захисту національних інтересів "АНТС".

Перемогу здобула центральна дитяча бібліотека ім. Олени Пчілки з  презентацією проєкту "БІБЛІОхаб - сучасний простір нових можливостей". 

"БІБЛІОхаб" - це не лише простір для читання та навчання, але й інноваційний проєкт, спрямований на розвиток і підтримку кожного, хто прагне змінити світ навколо себе. Це своєрідний оазис для натхнення та спільного творчого росту.

За чарівною назвою цього проєкту ховається ідея розширення кола спілкування дітей з родин, що перебувають у складних життєвих обставинах, полегшення адаптації ВПО в нових умовах через надання можливості безоплатно користуватися мультимедійним та ігровим обладнанням, отримати допомогу та супровід під час дистанційного навчання, долучитися до занять у гуртках, та участі в конкурсах, вікторинах, літературних святах.

Призовий сертифікат –  головний приз конкурсу – фахівці бібліотеки планують витратити на створення та оснащення сучасного та мультифункціонального простору для своїх читачів.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

19

Громада 1

12 липня 2024 14:05

Представники Покровської громади здобули знання з управління проєктами завдяки USAID

Директор Агентства розвитку громади Дмитро Єрмолович та представники ГО "Світло Донбасу" пройшли навчання у Школі проєктного менеджменту

eye

26

Новини громад

12 липня 2024 13:07

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

25

Громада 1

12 липня 2024 12:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію