• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

eye

260

08.12.2023 15:41

Новини громад

img

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

Члени комісії розглянули 98 заяв, що надійшли від жителів громади. Цього разу для надання допомоги з місцевого бюджету було виділено 2,2 млн грн.
 

Більшість звернень стосувалась надання матеріальної допомоги на лікування онкологічних захворювань та протезування. Рішенням членів комісії кожному із заявників було виділено від 3 до 25 тисяч гривень. 

14 пакетів документів стосувались призначення матеріальної допомоги військовослужбовцям та їх сім’ям. Так, 3 родинам зниклих безвісти виділили по 100 тис. грн, а рідним 6 загиблих внаслідок збройної агресії рф по 50 тис. грн. Також було призначено допомогу у розмірі 40 тис. грн на придбання надгробка двом загиблим воїнам. Крім того, члени комісії виділили по 20 тис. грн на лікування 3 членів добровольчого формування, які постраждали під час обстрілів.

Під час засідання присутні обговорили й надання одноразової допомоги у вигляді 80 тис. грн власникам одного зі зруйнованих ворожим снарядом житла.

Протягом останнього місяця за фінансовою підтримкою також звернулись 26 працівників Управління соціального захисту населення, які постраждали внаслідок ворожого обстрілу. На лікування у зв’язку з отриманням мінно-вибухової травми було призначено від 5 до 10 тис.грн.

«Турбота про найбільш незахищених верств населення вважається показником стабільності та цивілізованості країни. У нашій громаді діє система надання одноразової матеріальної допомоги, що дає змогу підтримати всіх вразливих громадян», - підкреслила Олена Харчевна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівники Покровської громади обговорили заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу та допомоги постраждалим

28 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, головним питанням якої стала безпекова ситуація в громаді.

eye

32

Новини громад

28 лютого 2024 14:58

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

26

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

56

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію