• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк розглянув звернення громадян під час особистого прийому

eye

264

08.12.2023 14:23

Новини громад

img

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк сьогодні, 8 грудня, провів особистий прийом громадян. Шляхи вирішення нагальних питань покровчан очільник громади шукав разом зі своїми заступниками та керівниками структурних підрозділів апарату ради.

Більшість заявників – власники приватних домоволодінь, яких з настанням холодів турбує питання щодо забезпечення твердим паливом. Зокрема, деякі з громадян досі перебувають в очікуванні дров та вугілля для опалення своїх помешкань.

«Підготовка до зимового періоду розпочалась заздалегідь, ще влітку. У громаді діє Програма забезпечення мешканців твердим паливом. Однак, така допомога у вигляді дров та вугілля надається окремим категоріям громадян(пільгових категорій). Для цього необхідно звернутись до УСЗН та надати пакет документів. При цьому Покровська МВА знаходиться у пошуках та на зв’язку з різноманітними гуманітарними організаціями, які відгукуються та допомагають у забезпеченні мешканців нашої громади «теплом». У співпраці з донорами заявки на отримання твердого палива обробляються самою організацією, та Покровська МВА не має впливу на прийняття ними рішення щодо погодження та надання адресної допомоги», - пояснив Сергій Добряк.

Також багато звернень стосувались питання щодо ліквідації наслідків ворожих обстрілів. 

Так, мешканка м. Родинське попросила допомоги у ремонті покрівлі багатоповерхівки. За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, житлово-комунальний відділ днями отримав шифер, тому на цьому тижні питання заявниці буде вирішено. 

«Бригади комунальних підприємств першими працюють на місцях “прильотів” та ліквідовують наслідки російських обстрілів. Ледь не щодня працівники закривають, прибирають, лагодять, оскільки обсяг роботи великий. Буває й таке, що не вистачає матеріалу, однак це не зупиняє процес. Комунальники повертаються до роботи одразу ж після їх надходження. Також не залишаються не поміченими й заявки, що надходять до контакт-центру», - зауважив заступник очільника громади Олексій Стебель. 
 

Також покровчани звертались із проханням щодо прискорення вирішення питання встановлення вікон у квартирах та під’їздах пошкоджених будинків.

Керівництво МВА нагадало, що одразу після влучання ворожих снарядів пошкоджені будівлі обстежує спеціальна комісія. На основі висновку спеціалістів надається екстрена допомога у відновленні пошкодженого майна із залученням місцевих комунальних служб. Також акт обстеження надається для отримання допомоги від гуманітарних організацій у вигляді  нових вікон. 

Серед іншого, під час прийому лунали прохання щодо вирішення особистих питань. Усі звернення жителів громади вирішуватимуться відповідними структурними підрозділами та перебувають на особистому контролі начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

«Ми працюємо для громадян, тому готові вислухати кожного, конструктивно відреагувати на критику та дослухатися до раціональних пропозицій. Завдяки думці людей ми розвиваємося. Багато зроблено, але є питання, які залишаються актуальними. В першу чергу ми працюємо для наших громадян, їхньої безпеки та відчуття реальної справедливості. Ми повинні робити все, щоб це забезпечити», - підкреслив начальник Покровської МВА.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

30

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

37

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

Спілкування та саморозвиток: у терцентрі Покровської ТГ працюють близько 10 факультетів

Люди похилого віку виявляють неймовірну зацікавленість та бажання продовжувати свій розвиток в різноманітних напрямках, зокрема й у сфері комп'ютерних технологій та фізичного здоров?я.  

eye

110

Новини громад

27 лютого 2024 15:11

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію