• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Данська Рада у справах біженців підтримала постраждалих від обстрілу покровчан

eye

209

08.12.2023 10:52

Новини громад

img

У ці важкі часи місцева влада шукає різні способи подолання труднощів та забезпечення підтримки постраждалим, зокрема, за допомогою благодійних організацій та міжнародних партнерів.

Активно долучилась до допомоги мешканцям у подоланні наслідків обстрілів Данська Рада у справах біженців (Danish Refugee Council - DRC), від якої до міста надійшов гуманітарний вантаж у вигляді будівельних наборів. 

Кожен з наборів містить повний комплект матеріалів для оперативного відновлення житла, включаючи цвяхи, листи OSB, дошки, рейки, плівку та монтажну піну. 

Декілька днів тому було видано частину допомоги від DRC, а саме 130 наборів. Вчора, 7 грудня, знову надійшов гуманітарний вантаж у кількості 200 наборів, які передбачені для мешканців приватного сектору громади.

«Вже видали 135 наборів мешканцям Покровська, а також ще 65 наборів буде передано у Срібненський старостинський округ. Ця допомога має на меті надати постраждалим можливість провести екстрені ремонтні роботи та відновити пошкоджене житло. Дякуємо DRC за підтримку нашої громади», — зазначив керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

7

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

34

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

43

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію