• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Домогосподарствам громади пропонують скористатись участю в програмі від ООН (ФАО)

eye

258

07.12.2023 15:25

Новини громад

img

Представники продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) провели інформативну зустріч із старостами Покровської громади щодо реалізації програми надання допомоги сільським родинам для утримання худоби взимку, яка відбувається за фінансової підтримки Гуманітарного фонду України. 

Так, для участі у програмі у Покровській громаді буде відібрано 1350 родин, кожна з яких отримає допомогу у вигляді грошей на купівлю кормів для тварин в домогосподарствах та ваучерів для підтримки здоров'я сільськогосподарських тварин.

«Допомога сільським родинам, що утримують домашню худобу, кормами для худоби є частиною Плану швидкого реагування ФАО і спрямована на підтримку найбільш вразливих сільських домогосподарств, які займаються тваринництвом, з метою задоволення потреб їхніх сімей у продовольстві та харчуванні", - розповіли представники організації.

Як зазначила начальниця Управління по роботі з територіями Олена Носач, ця ініціатива спрямована на підтримку сільських домогосподарств, які займаються тваринництвом, з метою задоволення їх потреб у продовольстві та запобігання скороченню наявного в них поголів'я тварин і птиці.

«У старостинських округах Покровської громади проживає чимало мешканців, які утримують десятки голів рогатої худоби. Довгий зимовий період — це складне випробування для господарів і господинь та, ясна річ, корів. Дякуємо нашим постійним партнерам – організаціїї ООН (ФАО) за надання можливості якісно підготуватись та легко, спокійно і навіть із користю пережити цей час», - підкреслила Олена Носач.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівники Покровської громади обговорили заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу та допомоги постраждалим

28 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, головним питанням якої стала безпекова ситуація в громаді.

eye

32

Новини громад

28 лютого 2024 14:58

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

26

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

56

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію