ІСТОРІЯ УСПІХУ ОДНІЄЇ ПІДПРИЄМИЦІ

22.10.2018 20:17

Центр зайнятості

05 жовтня 2018 року Донецька обласна служба зайнятості завітала до м. Покровськ із прес-туром, під час якого журналісти відвідали місцеву підприємицю Цах Зорину Володимирівну, підприємицю, яка стала одним із переможців урегіональній програмі по підтримці малого та середнього бізнесу.

В процесі спілкування з підприємицею журналісти довідались, що Покровський міський центр зайнятості плідно співпрацює з підприємцями, котрі тільки започаткували свій бізнес, так і з вже діючими.

Зорина Цах спеціалізується на виготовленні окулярних лінз та має успішний досвід взаємодії зі службою зайнятості в укомплектуванні новостворених робочих місць. Наразі, за сприяння служби зайнятості до підприємства працевлаштовано 3 безробітних за різними спеціальностями.

У подальшому Зорина планує за рекомендацією та допомогою фахівців місцевого центру зайнятості розширювати свій бізнес та створити ще декілька нових робочих місць, а Покровський міський центр зайнятості продовжує роботу по інформуванню та залученню підприємців до конуцрсного відбору проектів, на реалізацію яких субєктам підприємництва надається фінансова підтримка.