• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську запрацювало оновлене відділення другого етапу виходжування новонароджених

eye

377

04.12.2023 17:37

Новини громад

img

Сьогодні, 4 грудня, на базі Покровського перинатального центру відбулось урочисте відкриття відділення надання допомоги новонародженим, на яке завітали керівники ДонОДА. 

До повномасштабного вторгнення на Донеччині працювало 3 перинатальних центри. Зокрема по одному центру III рівня в Маріуполі та Краматорську та один центр II рівня в Покровську. 

«На жаль, зараз в області залишився лише один такий заклад. Нещодавно було прийнято рішення підвищити рівень цього центру в Покровську. Завдяки цьому оновленню, тепер не потрібно буде немовлят направляти в місто Дніпро. Також позитивний момент є в тому, що цей пакет — реабілітація недоношених немовлят - це окремий пакет контрактування з НСЗУ, а саме неонатальна реабілітація. Він дуже добре оплачується. Тобто це наповнення бюджету самої лікарні», — розповів заступник начальника ОВА Денис Клюшников.

За словами заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової, укомплектували відділення з різних джерел. З ремонтом допомогла компанія “Метінвест”, з наповненням медобладнанням - БФ Едуарда Мкртчана. Деяке устаткування перевезли із закритих через воєнний стан відділень, а також придбали за кошти обласного бюджету. 

«Тепер відділення має сучасний вигляд та медобладнання, яке є тільки в Донецькій області. Сюди вже від завтра переведуть на реабілітацію четверо пацієнтів. Ми дуже вдячні обласній військовій адміністрації за те, що вони нам надали обладнання на півтора мільйона гривень, яке буде рятувати життя наших дітей. Також дуже вдячні компанії “Метінвест”, яка зробила цей ремонт, особливо систему вентиляції, що вкрай необхідна для недоношених дітей. Вдячна всім, хто долучився до створення цього відділення і цих комфортних умов, де будуть перебувати й діти і їх мами, і звичайно лікарі та медсестри, адже вони також заслуговують на це, проводячи багато часу на роботі, даруючи нове життя нашим малюкам», — зазначила Маргарита Ідрісова.

Як розповів керівник перинатального центру Іван Циганок, з початку року на світ вже з?явилось 640 немовлят, 120 з яких народилися передчасно. 42 дитини потребували інтенсивної допомоги, а також переводу до другого етапу виходжування. Розраховано відділення на одночасне перебування 6 пацієнтів. За необхідності тут можна розмістити до 10 немовлят.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію