Олексій Стебель: "Ми створили запас матеріалу, щоб підтримувати дороги в проїзному стані"

04.12.2023 13:40

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля в рамках соціально-відповідального контракту, підрядні організації вже виконали ремонт заїзду на шляхопровід «Східний» та планують провести аварійно ямковий ремонт по вулиці Шосейній на ділянці від вул. Захисників України до перехрестя з вулицею Маршала Москаленка. Його буде виконано на безоплатній основі.

Щодо інших доріг, які також потребують уваги, місцева влада розробила план заходів з підтримки їх у проїзному стані. Підсипка та планування буде здійснюватися силами Багатогалузевого комунального підприємства з використанням наявних запасів доменного шлаку та асфальтової крихти.

«Усього ми відсипали понад 8766 тонн доменного шлаку та майже 4500 тонн асфальтної крихти. Розуміємо, що на всій території громади є дороги, які потребують ремонту. Тож ми зробили запас матеріалів, аби підтримувати їх у проїзному стані», — додав заступник.