• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Допомога постраждалим від обстрілів: грошова виплата від міжнародної організації

eye

222

01.12.2023 15:44

Новини громад

img

ГО "Аваліст" у співпраці з міжнародною громадською організацією Help в Україні, розпочала реєстрацію для надання фінансової допомоги особам, чиї оселі зазнали пошкоджень внаслідок ворожого обстрілу, який стався у місті 29 листопада.

Ганна Корська, співробітник ГО "Аваліст" та керівник проєкту зазначила, що допомога надається на кожного члена родини, житло якої було пошкоджене.

Реєструватись повинен кожен особисто з певним переліком документів. 

Начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх подякувала всім, хто долучився до цієї важливої ініціативи: 
«Дуже приємно, у нашого міста є багато міжнародних партнерів, які в тяжку хвилину, коли відбуваються обстріли, швидко приїжджають до міста та допомагають нашим мешканцям. Кілька міжнародних організацій одразу відгукнулися, ми надали їм приміщення. Зараз вони приймають людей, щоб виплатити міжнародні кошти на відбудову тих житлових будинків, квартир, які постраждали від обстрілу 29 листопада. Мешканці зможуть не тільки за допомогою наших комунальних організацій відновити житло, але і отримати кошти на свої карткові рахунки для придбання вікон та інших необхідних речей», — зазначила Ірина Бонзюх.

Лише за сьогодні представниками благодійної організації було прийнято близько 70 заяв. Якщо існуватиме потреба, реєстрацію на отримання фінансової допомоги буде подовжено.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівники Покровської громади обговорили заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу та допомоги постраждалим

28 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, головним питанням якої стала безпекова ситуація в громаді.

eye

32

Новини громад

28 лютого 2024 14:58

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

26

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

55

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію