• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Червоний Хрест відкрив кімнату психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених дітей і жінок у Покровську

eye

275

01.12.2023 15:00

Новини громад

img

1 грудня у Покровську відбулося відкриття кімнати психосоціальної підтримки для внутрішньо переміщених осіб, на яке завітала заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

«Перш за все, хочу подякувати Товариству Червоного Хреста України за організацію цієї події. Вона дуже важлива для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення. Для Покровської МВА дуже важлива співпраця з такою великою і поважною організацією. Покровська громада – особлива. Тут проживає велика кількість переміщених осіб – близько 10 тисяч. Ми зі свого боку забезпечуємо надання соціальної допомоги, а щодо гуманітарної, психологічної допомоги, то тут нам потрібна підтримка благодійних організацій. Ми дуже вдячні Червоному Хресту, щасти вам!», - зазначила Олена Харчевна.

Кімната була відкрита в рамках проєкту Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) за підтримки уряду Японії «Підтримка довгострокової соціальної стабільності в Україні».

«Кімнати психосоціальної підтримки – «безпечні місця» -  націлені на вразливих внутрішньо переміщених осіб, зокрема жінок і дітей. Ми знаємо, що люди, які постраждали внаслідок збройного конфлікту потребують нашої допомоги. Приходьте сюди, психологічно розвантажуйтесь. Безпечні місця» працюють на постійній основі, щоб допомогти тим, хто знаходиться в стані стресу і бажає взяти участь у майстер-класах або отримати психологічну підтримку в безпечній та комфортній атмосфері. В окремі дні ви можете залишити тут своїх дітей. Одна частина наших волонтерів і співробітників буде займатися дітьми, а друга – мамами. Хочеться побажати, щоб кімната працювала активніше і щоб більше приходило людей, які будуть отримувати бодай часткове, але вирішення від своїх проблем. Дякуємо Покровській МВА за підтримку та надання можливості реалізувати цей проєкт для мешканців нашої громади», - поділилась голова Покровської міськрайонної організації товариства червоного хреста України Людмила Полтавченко.

У кімнаті психосоціальної підтримки для дітей влаштовуватимуть ігри, майстер-класи, уроки малювання і розважальні заходи, для жінок – організовуватимуться групи самодопомоги та різноманітні майстер-класи: оригамі, квілінг, декупаж, малювання, мовні класи тощо.

“Всі ці активності відновлюють ресурси та налаштовують на позитивне світосприйняття, допомагають адаптуватися до нового життя, зменшують психоемоційну напругу, тривогу від подій, що травмують», - підкреслила лідер волонтерів Червоного Хреста Анжеліка Білашенко.

Після церемонії відкриття працівники кімнати влаштували для гостей – внутрішньо переміщених дітей – терапевтичний майстер-клас з виготовлення ліхтариків, що символізують їхні мрії. Зробивши яскраві поробки, учасники розповіли про свої мрії та виклали з ліхтариків символічний Чумацький шлях у нове мирне життя.

Примітно, що відкриття кімнати припало на День боротьби зі СНІД. Тож заступниця начальника Покровської МВА доєдналась до тематичної акції, що підтримується Товариством.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

10

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

37

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

44

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію