• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За підтримки БО GEM до Покровська доставлено вже понад 1000 віконних конструкцій

eye

354

01.12.2023 13:30

Новини громад

img

Ще влітку Покровською МВА було досягнуто домовленості з постійними партнерами громади-GEM у партнерстві з Howard G Baffett Fondation щодо допомоги в відновленні житлових будинків та державних установ, які зазнали пошкоджень унаслідок обстрілів. 

За цей час до Покровська доставлено вже більше ніж 1000 віконних металопластикових конструкцій, частина з яких вже встановлена в багатоповерхівках міста, які стали об?єктами влучання ворожих ракет. 

«Заміна вікон у місті триває. Минулого тижня ми отримали гуманітарний вантаж, який містив 144 металопластикових конструкцій. Їх було видано мешканцям центральної частини міста. Також допомогу від GEM отримав пенсійний фонд України, який теж зазнав пошкоджень під час обстрілу. Сьогодні вікна отримали мешканці мікрорайону «Сонячний», а також колектив стоматології та податкової інспекції. Допомагаємо відновлювати не лише житловий фонд, а й будівлі державних установ», - розповів керівник гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович.

 Нагадаємо, заміна металопластикових конструкцій відбувається у рамках віконної програми, яка створена  американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF). Усього планується доставити до Покровської громади 2500 вікон.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

92

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію