• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Представники Координаційного центру обговорили питання підтримки ветеранів та ВПО

eye

377

29.11.2023 15:00

Новини громад

img

29 листопада під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення Покровської громади. 

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів Покровської міської військової адміністрації.

Одне з головних питань, що обговорювалось членами Центру, стосувалось напрямків та шляхів впровадження заходів щодо підтримки військовослужбовців, ветеранів та їх родин, а також внутрішньо переміщених осіб. 

Присутні заслухали психологиню, консультантку з діалектично-поведінкової терапії, співзасновниці проєкту «Спільність» Юлію Подлєснову з презентацією на тему особливостей та способів взаємодії з ветеранами та ветеранками.

Завідувачка сектору адміністративно-дозвільних документів Оксана Бородіна доповіла про створення в ЦНАП м. Покровськ Єдиного вікна надання адміністративних послуг ветеранам війни та членам їх сімей, сім’ям загиблих ветеранів війни та іншим категоріям.

У Покровській громаді на постійній основі здійснюється й медичне забезпечення ветеранів війни. З цим напрямком діяльності присутніх ознайомив  начальник відділу охорони здоров’я Олександр Овчаренко.

«Коли після перемоги у громади повернеться велика кількість людей – чи справиться суспільство з тими викликами, які перед ним постануть? Пріоритетна задача Покровської громади на сьогодні — допомогти ветеранам та ветеранкам, дорослим та дітям, які того потребують, адаптуватись до цивільного життя, соціалізуватись та прийняти нові умови та реальність. Якщо ми не навчимось працювати зараз із цими викликами, нам буде дуже складно, ще гірше, ніж зараз, навіть під час бойових дій. Тому Покровська МВА вже зараз спільно думає над тим, як жити нашим зраненим ментально і фізично ветеранам, аби відчувати свою потрібність, затребуваність, важливість для держави. Дякуємо міжнародним донорам та організаціям, які не залишаються байдужими, а допомагають знайти дорожню карту, як навчитися жити поруч з ветеранами», - зазначила Олена Харчевна.

Також, учасникам засідання детально розповіли про підтримку та інтеграцію переселенців до нашої громади та функціонування ради ВПО. Всі учасники засідання брали активну участь в обговоренні та вносили свої пропозиції, рекомендації у розв'язанні розглянутих питань.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію