• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Олексій Стебель: «Пункти роздачі води працюватимуть за будь-яких погодних умов»

eye

199

29.11.2023 11:25

Новини громад

img

На даний час по Покровській ТГ облаштовані та працюють 255 свердловин, 47 з яких виконані за кошти місцевого бюджету (для загального користування).

«Такої кількості свердловин з питною водою, як у нас, в жодній громаді немає. Наша мета - зробити так, щоб у кожному старостинському окрузі була свердловина з питною водою, була власна фільтрувальна установка. Співпраця з міжнародними партнерами дає свої результати, й згодом всі старостинські округи матимуть альтернативні джерела водопостачання», — зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Крім цього, в громаді працюють 8 стаціонарних точок роздачі очищеної питної води для населення, які оснащені системами зворотного осмосу. 

Згідно з погодженим графіком, кожного дня спеціалізованим автотранспортом КП «Покровськводоканал» питна вода доставляється  мешканцям м. Покровськ, м.Родинське та до старостинських округів Покровської ТГ.  Точки підвозу питної води та час кожного дня оприлюднюється в ЗМІ. При необхідності виконується підвіз технічної води, як для мешканців, так й соціальним сферам та критичним інфраструктурам громади. 

Всі пункти роздачі води працюють кожного дня при будь-яких погодних умов. На випадок тривалої відсутності електроенергії у наявності є 20 генераторів для встановлення на свердловини.
 
Перелік стаціонарних точок роздачі очищеної питної води:
- м. Покровськ, вул. Тараса Шевченка, 90;
- вул. Шмідта, 3є;
- м-н Лазурний, 1;
- м-н Лазурний, НВК №1;
- вул. Лізи Чайкіної, 1а;
- вул. Маршала Москаленка, 151 (ЗОШ  №12);
- м. Родинське вул. Залізнична, 1а;
- село Перше Травня (адмін.будівля).

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

7

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

32

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

43

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію