• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Завжди поруч: продовжується видача гуманітарної  допомоги від ГМ “Проліска”

eye

278

28.11.2023 17:56

Новини громад

img

Внутрішньо переміщені особи та громадяни, що постраждали від збройної агресії в Покровській громаді, отримали сімейні набори від гуманітарної місії “Проліска”. 

Під час видачі громадяни отримали непродовольчі набори, які включають у себе спальні мішки, теплі ковдри, посуд, сонячні ліхтарі та інші необхідні предмети.

«Керівництво Покровської МВА висловлює щирі слова подяки гуманітарній місії "Проліска" за цей важливий внесок у покращення умов життя постраждалих. Співпраця між громадою та благодійниками продовжує набирати обертів, і це ще один приклад об'єднаних зусиль для подолання викликів, що виникають внаслідок збройної агресії рф», — розповіла керівниця комітету самоорганізації населення Марина Ухова. 

Гуманітарна допомога від "Проліска" надається ВПО 2022-2023 років, людям з інвалідністю І та ІІ груп, а також тим, хто втратив житло під час вторгнення. Ця допомога спрямована на тих, хто раніше не отримував подібну підтримку.

Загалом, допомогу одержали 70 сімей, і це лише частина великої місії покращення умов життя та підтримки тих, хто став жертвою збройного конфлікту.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Військово-цивільна складова територіальної оборони: батальйон «Покровськ-1» святкує другу річницю свого створення

У Покровську відбувся урочистий захід з нагоди відзначення другої річниці створення добровольчого формування «Покровськ-1».

eye

67

Новини громад

26 лютого 2024 10:56

Відновлено 1,5 тис.кв.м покрівлі: Покровська МВА спільно з благодійниками ліквідовує наслідки ворожих атак

Ворог не припиняє обстрілювати мирні міста Донеччини, серед яких і населені пункти нашої громади. Під ворожий вогонь потрапляють житлові будинки. Внаслідок обстрілу Покровська 30 січня було пошкоджено 8 багатоквартирних та 13 приватних домоволодінь.

eye

39

Громада 1

26 лютого 2024 09:30

У старостинських округах громади вшанували пам’ять загиблих за два роки війни

Рівно 2 роки тому, 24 лютого, російські війська вторглися на територію України. Цей момент став випробуванням для кожного українця. 

eye

49

Новини громад

24 лютого 2024 13:06

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію