• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Стоп насиллю! В рамках акції «16 днів проти насильства» у Покровську провели інформаційну кампанію

eye

340

28.11.2023 17:00

Новини громад

img

Покровська громада долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», мета якої - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

«Для того, щоб залишити позаду домашнє насильство, потрібна неабияка сміливість, а ще — чіткий план того, що робити та як убезпечити себе та своїх дітей. Покровська громада докладає чимало зусиль задля комфортного та якісного життєзабезпечення всіх верств населення. Серед щасливого та сучасного суспільства немає місця насиллю», - підкреслила заступниця начальника Покровської МВА Олена Харчевна.

Задля підвищення рівня обізнаності мешканців громади у Покровську встановили тематичні локації. Так, представники міського центру соціальних служб спільно із фахівцями управління сім’ї, молоді та спорту, а також освітянами, представниками служби у справах дітей та ювенальної поліції міста провели інформаційну кампанію з людьми, які попри воєнні дії не покидають Донеччину. 

«Запобігати та боротись із проблемою домашнього та гендерно зумовленого насильства ніколи не було простим завданням. Іноді може видаватись, що під постійними обстрілами це взагалі неможливо. Проте українське суспільство активно спростовує цю думку. Домашнє насильство не можна толерувати, а ефективно запобігати йому можливо та необхідно, особливо в часи повномасштабних війн. Покровська МВА докладає до цього зусиль», - зауважила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Під час спілкування жителям та гостям Покровська розповіли про тему насильства, торгівлю людьми та роботу відповідних служб у різних куточках України. Адже, за словами заступниці начальника управління сім’ї, молоді та спорту Яни Штурхецької, кожен громадянин має знати, як застерегти себе та діяти у разі проявів домашнього насильства щодо себе, як захистити свої права.

"У цій ситуації немає гендеру та віку. Це може статися будь з ким. Головна задача акції – донести до людей, що допомога поруч. І дуже добре, що за останній час люди не бояться звертатися до відповідних служб за кваліфікованою підтримкою", – підкреслила Яна Штурхецька.

Домашнє насильство може бути як фізичним, так і психологічним, економічним та сексуальним. Впоратися самотужки з такою ситуацією одній важко, у більшості випадків страждають й діти. 

«У Покровській громаді працює денний центр з кризовою кімнатою постраждалим від домашнього насильства. Там жінкам та дітям, що постраждали від домашнього насильства, гарантується безпека і надається підтримка фахівців. Усі постраждалі забезпечуються необхідними умовами, речами та продуктами для комфортного перебування у просторі. Від початку відкриття кімнати ми вже бачимо позитивну динаміку серед населення. Прагнемо такими кроками викорінити насильницькі прояви у відношенні до покровчан», - розповіла директорка Центру соціальних служб Тетяна Кірсанова.

У рамках акції «16 днів проти насильства» мешканцям Покровської громади було представлено змодельований маршрут, який, зазвичай, проходить жертва домашнього насильства з покроковою інструкцією подолання ситуації, а також отримали пам’ятні листівки, з метою донесення інформації, що будь-які форми насильства є порушенням прав людини. 

Такий захід став одним із запланованих, які будуть проходити у Покровську впродовж двох тижнів до 10 грудня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівники Покровської громади обговорили заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу та допомоги постраждалим

28 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, головним питанням якої стала безпекова ситуація в громаді.

eye

19

Новини громад

28 лютого 2024 14:58

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

26

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

53

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію