Адмінкомісія оштрафувала покровчан, які порушили правила благоустрою

28.11.2023 19:00

Під головуванням заступника міського голови Миколи Шабельника відбулося чергове засідання адміністративної комісії.

Присутні розглянули 5 справ, 4 з яких складені КП «Муніципальна служба правопорядку» щодо порушень правил благоустрою.

Так, двоє покровчан палили сухостій, тим самим нанесли шкоду навколишньому середовищу. Ще двоє жителів Покровська викинули сміття у вигляді сухого листя, гілля та навозу за межі сміттєвого майданчику.

Члени комісії прийняли рішення про стягнення штрафу з громадян в мінімальному розмірі - 340 грн.

Сплатити його місцеві мешканці мають  протягом 15 днів, в іншому випадку, якщо кошти будуть стягнені виконавчою службою, то сума штрафу подвоюється.

Окрім цього, присутні одноголосно проголосували за закриття чотирьох справ. Це пов‘язано із введенням воєнного стану на території Покровської громади та закінченням строків розгляду складених ще рік тому протоколів.