• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

27 листопада  директорка Покровського міського центру зайнятості  Тетяна Радченко надала інтерв’ю місцевому телеканалу

eye

264

28.11.2023 08:27

Новини громад

img

Під час інтерв’ю Тетяна Миколаївна розповіла, що Покровський міський центр зайнятості відновив свою роботу в офлайн-форматі. Прийом громадян ведуть адміністратори, кар’єрні радники, фахівці відділів активної підтримки безробітних та взаємодії з роботодавцями.

Директорка зауважила, що зберігся весь спектр довоєнних послуг, які надає служба зайнятості. Крім цього, аби вчасно закривати потреби ринку праці, було розширено перелік робітничих професій, за якими безробітні можуть безкоштовно навчатись у Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ.

Наостанок Тетяна Радченко нагадала, що фахівці надають консультаційні послуги мешканцям міста за адресою вул. Поштова, буд.3. Графік роботи: понеділок – п'ятниця, з 8:00 до 14:00.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

15

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

40

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

48

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію