• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Сергій Добряк: «Масових заходів на новорічні та різдвяні свята не буде. Не на часі»

eye

277

27.11.2023 13:51

Новини громад

img

Цьогоріч у Покровській громаді вирішили відмовитися від масових заходів на зимові свята. Замість святкування та розваг у важливий період для країни, головний фокус буде спрямований на підтримку Збройних Сил України та тих, хто постраждав внаслідок збройної агресії рф. 

«Хочу зазначити, що влаштовувати святкування в такий час неправильно, і  у відношенні до наших хлопців, до бійців, і до поранених та тих мешканців Покровської громади, які втратили у цій війні своїх рідних і близьких. Хотів би подякувати всім силам опору, Збройним Силам України, за те, що маємо можливість зустрічати новий рік у Покровській громаді  під українським прапором, на своїй рідній землі. Святкуватимемо вдома, в колі рідних та близьких, без масових гулянь та святкувань», - наголосив начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк.

У зв'язку з безпековою ситуацією, у цьому році не буде встановлено різдвяну ялинку. Начальник Покровської МВА висловлює сподівання, що коли прийде час перемоги, громада обов'язково відзначить свята та встановить новорічну ялинку, як символ відродження та надії.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

5

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

30

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

Від ракетних обстрілів значно пошкоджено понад 10 закладів освіти та культури та близько 15 багатоквартирних житлових будинків 

Сьогодні вночі ворог завдав чергових ракетних ударів по центральній частині міста. На щастя, обійшлося без жертв. На місці обстрілу перебувають голова Донецької ОВА Вадим Філашкін та начальник Покровської МВА Сергій Добряк. 

eye

37

Новини громад

28 лютого 2024 10:19

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію