• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Комунальники активно долають наслідки негоди в Покровську

eye

193

27.11.2023 12:30

Новини громад

img

З самого ранку комунальні служби Покровська разом із фахівцями транспортного відділу взялися до роботи. 

Зокрема, розпочали з відновлення дорожніх знаків, які постраждали від сильних поривів вітру. Зараз тривають роботи з їх відновлення, аби забезпечити безпеку на дорогах.

Силами дільниці "Зелене господарство" вже розпочато роботи з розпилювання дерев, які впали під час буревію. Триває посипання основних доріг та тротуарів піщано-соляною сумішшю для покращення прохідності. У разі необхідності, роботи будуть продовжуватися протягом дня та навіть вночі.

Головний інженер КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» Юрій Кій наголошує, що всі дільниці підприємства працюють злагоджено та своєчасно реагують на ситуації, які трапляються в місті. 

«З 7.00 працівники взялися до розпилювання дерев у кількості трьох одиниць, які впали внаслідок поривів вітру за адресами вул.Таманова, вул. Захисників України та вул. Павла Поповича. Також з 8.00 на вулиці міста виїхали три одиниці спецтехніки, яка займається посипанням основних шляхопроводів та автошляхів міста. 

Працівники дільниці «Зелене господарство» займаються посипанням тротуарів та пішохідних переходів. Роботи будуть тривати весь день, і в разі необхідності навіть в нічну пору. 

«Також внаслідок негоди пошкоджені електропроводи на вулиці Таманова. Дільниця “Міськсвітло” також займається усуненням цієї аварійної ситуації. Крім того, посипаємо дороги піщано-соляною сумішшю. Наразі зранку використано близько 50 тонн», — зазначив Юрій Кій.

Керівництво громади закликає водіїв до розуміння та просить надавати перевагу в русі техніці дорожньої служби. Також, просить звільнити узбіччя доріг від автівок, щоб не заважати комунальникам посипати дороги.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівники Покровської громади обговорили заходи щодо ліквідації наслідків обстрілу та допомоги постраждалим

28 лютого начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду, головним питанням якої стала безпекова ситуація в громаді.

eye

24

Новини громад

28 лютого 2024 14:58

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

26

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

53

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію