• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Подарунки для дітей з-поміж ВПО та вразливих верств населення: комісія розподілила гуманітарну допомогу

eye

299

23.11.2023 12:10

Новини громад

img

23 листопада під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

Так, члени комісії розподілили залишки харчових продуктів та солодощів (шоколаду) за заявами, які надійшли від відділу освіти, територіального центру соціального обслуговування Покровської міської ради та КУ «Покровський координаційний комітет самоорганізації населення».

Отриману від благодійників гуманітарну допомогу буде направлено і до гуманітарних хабів «Єднання» Покровської МВА, що знаходяться у м. Червоноград (Львівська область), м. Кропивницький (Кіровоградська область), м. Чернівці (Чернівецька область), м. Хуст (Закарпатська область).

«В умовах війни люди потребують більше допомоги, і Покровська МВА докладає всіх зусиль аби продовжувати підтримувати всіх мешканців громади. Не забуваємо й родини, які були вимушені евакуюватись до більш безпечних регіонів. Для них функціонують хаби «Єднання», які безупинно знаходяться на зв’язку та проводять моніторингові роботи. Так, було визначено пільгові категорії дітей, які напередодні новорічних свят отримають невеличкі подарунки, що мають не лише покращити настрій, а й посилити віру в те, що все буде добре. Підтримувати наших мешканців нам вдається завдяки налагодженій синергії міської військової адміністрації з міжнародними донорами. Дякуємо всім, хто не залишається байдужим і бере участь у життєзабезпеченні мешканців Покровської громади!», - зазначила Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію