• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада бере участь у грантовій ініціативі «Громада – влада: діалог, довіра, дія»

eye

169

21.11.2023 14:12

Новини громад

img

Начальник Покровської МВА Сергій Добряк підписав меморандум про співпрацю з Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку», яка є виконавцем грантової діяльності «Громада – влада: діалог, довіра, дія», яка реалізується за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

У рамках цієї програми Покровська громада буде здійснювати співпрацю у таких стратегічних напрямах на місцевому рівні, як:

 - модернізація партисипативних інструментів для посилення демократичних процесів;
- започаткування діалогу між владою та громадськістю для розробки політик та ефективного прийняття рішень;
- просування партисипативних інструментів у розробках політик та ефективному прийнятті рішень.

Протягом року найкращі фахівці ВБО «ІМР» впровадять широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію для розвитку конструктивного діалогу та налагодження партнерства між громадою і владою.

«Зараз Покровська міська військова адміністрація активно працює над Стратегією повоєнного відновлення громади й планує залучати мешканців до реалізації проєктів та роботи над розвитком Покровської МТГ, аби Стратегія працювала та охоплювала потреби всіх верств населення. Тому ми дуже зацікавлені у передбаченому Проєктом навчальному компоненті з питань взаємодії із громадськістю та партисипації і щиро вдячні «Інститут місцевого розвитку» за надану можливість співпраці», – зазначив Сергій Добряк.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію